Wycieczka do Wielkiej Fabryki Elfów.

Wielka Fabryka Elfów to magiczne miejsce. Odwiedzając ją dzieci odkrywały jak wygląda praca Elfów, mogły z nimi się bawić, ale i rozwiązywać zadania. Jako wisienka na torcie, na końcu czekało na dzieci spotkanie z samym Św. Mikołajem. W fabryce czekały na dzieci dmuchańce, zagadki logiczne, pisanie listów, zabawy ruchowe... Na samym początku wizyty Elfy zaprowadziły dzieci na krótkie przedstawienie gdzie Elf Ważniak zapoznał dzieci z historią Melodii Świąt. Następnie w mniejszych grupkach z przewodnikiem Elfem dzieci rozpoczęły przygodę podczas której czekały na nie różne atrakcje. Dzieci wspólnie wykonywały zadania szukając przy tym zgubionych w fabryce nutek Melodii Świąt. Na koniec braliśmy dział w warsztatach plastycznych, gdzie każde dziecko robiło swoją świąteczną bombeczkę. Wycieczka była super.