"Spotkanie z bajką".

Czytanie dzieciom bajek, czy to w ciągu dnia czy na dobranoc to jedna z najlepszych rzeczy, jakie można zrobić dla ich rozwoju. Bo choć żyjemy w czasach zdominowanych przez media elektroniczne. tradycyjna książka wciąż nie ma sobie równych w pobudzaniu wyobraźni. Czytanie rozwija w dziecku empatię, rozbudowuje słownictwo, zapobiega uzależnianiu się od innych mediów, rozbudza ciekawość i poszerza zainteresowania dzieci, usprawnia koncentrację, może również pomóc dziecku w radzeniu sobie w trudnych sytuacjach. Jest również doskonałym pretekstem aby spędzać z dzieckiem więcej czasu.

"Spotkanie z bajką" to czytanie bajek przez rodziców w przedszkolu. Z tej okazji w piątek odwiedził nas tata Ulki. Pan Dawid przeczytał nam bajeczkę "Gwiazdka z tatą Oli". Była to bardzo zabawna świąteczna historia podczas przygotowywania prezentu dla taty przez Olę i Edka. Dziękujemy Panu Dawidowi, tym bardziej że to druga bajeczka w tym roku czytana przez tatę Ulki. Czekamy na kolejnych rodziców z bajeczkami.