Organizacja roku szkolnego -zebranie organizacyjne

Dyrektor przedszkola informuje, że dnia 31.08.2022r. o godz. 15.30 odbędzie się zebranie organizacyjne dla wszystkich rodziców. Jeżeli pogoda na to pozwoli zebranie ogólne odbędzie się na placu przedszkola. Na zebranie przychodzi tylko jeden z rodziców – obecność obowiązkowa (bez dzieci).

Na zebraniu omawiane będą  sprawy organizacyjne, między innymi dotyczące przyprowadzania i odbierania dzieci, bezpieczeństwa, działalności Rady rodziców oraz ubezpieczenia dzieci, gdzie nastąpiły pewne zmiany.

Jeśli rodzic chce ubezpieczyć dziecko w wybranym przez Radę rodziców Towarzystwie Ubezpieczeniowym - WARTA, musi dokonać wpłaty i podpisać się na liście już 31 sierpnia na zebraniu w grupie (nie ma możliwości dopisywania dzieci do ubezpieczenia w następnych dniach!!). Kwota składki ubezpieczenia wynosi 33,00 zł.

Po zebraniu ogólnym, w salach z nauczycielami omówione zostaną sprawy wychowawczo – dydaktyczne.

Na zebranie przynosimy wypełniony druk „Upoważnienie do odbioru dziecka” oraz długopis.

Ubrania zapasowe (majtki, skarpetki, spodnie) oraz podpisane buty – kapcie na zmianę prosimy przynieść w podpisanym foliowym woreczku dnia 31 sierpnia na zebranie organizacyjne. Przechodząc do sal będą mieli Państwo możliwość powieszenia ich w szatni przy wyznaczonym miejscu dla dziecka.

Gwałtowny wzrost cen spowodował konieczność podniesienia od dnia 1 września 2022 roku dziennej stawki żywieniowej.

W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych i personelu przedszkola związanego z panującymi odmianami wirusa- COVID:

- do przedszkola mogą uczęszczać wyłącznie dzieci zdrowe, bez żadnych    objawów infekcji dróg oddechowych (kaszel, katar itp.) oraz innych chorób,

- dzieci nie przynoszą do przedszkola żadnych zabawek, maskotek, książeczek,

- poranne wejście dzieci do przedszkola, jak i popołudniowy odbiór pozostaje bez zmian (tak jak w ubiegłym roku),

- od 23 sierpnia (wtorek) w godzinach od 7.30 – 13.00 na listach wywieszonych w pierwszym holu przedszkola rodzice mogą zapoznać się z nazwą grupy do której będzie uczęszczać dziecko, jej lokalizacją w placówce oraz z wychowawcami grupy – nauczycielami.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 65 5121454 w godzinach od 8.00 – 12.00.