Uwaga rodzice !

Z dniem 01.10.2019 roku w przedszkolu  zostanie wprowadzony elektroniczny system ewidencji pobytu dzieci w przedszkolu rejestrujący „wejście i wyjście” dziecka.

W związku z tym 30 września przy odbiorze dziecka z przedszkola rodzice otrzymają od wychowawcy dwie karty zbliżeniowe do czytnika z przypisanym imieniem i nazwiskiem dziecka. Karty te są własnością przedszkola i podlegają zwrotowi z chwilą wygaśnięcia złożonej deklaracji lub rezygnacji z korzystania z usług przedszkola.

Proszę zapoznać się z Regulaminem elektronicznej ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu znajdującym się na tablicy informacyjnej dla rodziców w holu przedszkola przy drzwiach.