Szanowni Rodzice !

Informuję, że w przeprowadzonym referendum na terenie Samorządowego Przedszkola nr 3, pracownicy przedszkola opowiedzieli się za strajkiem.

W związku z powyższym, planowany od 8 kwietnia 2019 roku (poniedziałek) strajk nauczycieli i pracowników obsługi odbędzie się także w naszym przedszkolu i trwać będzie do odwołania.

Z uwagi na brak możliwości zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa, w dniu
3 kwietnia 2019 r. Burmistrz Miasta Kościana wyraził zgodę na zawieszenie zajęć, a więc przedszkole od 8 kwietnia będzie nieczynne (w przypadku braku porozumienia w dniu 05.04.2019r.).

Zdaję sobie sprawę, że protest pracowników oświaty będzie wiązać się
z trudnościami dla Państwa, ale uprzejmie proszę o zapewnienie w tych dniach opieki dla Waszych dzieci.

Proszę Państwa o wyrozumiałość.

Dyrektor przedszkola

A. Bartkowiak

ZUS radzi , jak zapewnić małemu dziecku opiekę na czas strajku nauczycieli - pobierz