Rekrutacja – informacja dla rodziców

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem COVID – 19 informujemy Rodziców, że dane dotyczące kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych będą widoczne  27 marca od godziny 12.00 w systemie poprzez platformę e–Nabór oraz na stronie internetowej przedszkola.

Od 28 marca do 3 kwietnia rodzic potwierdza wolę przyjęcia dziecka do przedszkola w systemie e – Nabór poprzez przycisk z napisem „Potwierdzam wolę”.

8 kwietnia na platformie e –Nabór oraz na stronie internetowej przedszkola będą dane dotyczące kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola na nowy rok szkolny 2020/2021

W razie pytań lub jakichkolwiek trudności prosimy o kontakt mailowy:  przedszkolenr3koscian@op.pl