Jagódki Jagódki Poziomki Poziomki Orzeszki Orzeszki Jarzębinki Jarzębinki Grzybki Grzybki

Organizacja roku szkolnego 2023/2024

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

 

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że 01.09.2023r. rozpoczynamy rok szkolny 2023/2024.

 

W związku z zalaniem przedszkola oraz trwającym jeszcze remontem nie odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających przygodę z naszym przedszkolem, a zebranie dla rodziców odbędzie się w dniu 04.09.2023r. o godzinie 17.00 – najpierw zebranie ogólne, a później zebrania rodziców dzieci z poszczególnych grup w swoich salach.

Na zebraniu będą zbierane pieniądze na ubezpieczenie dziecka  (ubezpieczenie jest dobrowolne). Obecność jednego z rodziców obowiązkowa.

 

Rodzice zobowiązani są do pobrania z naszej strony formularza „Upoważnienie do odbioru dziecka” ( zakładka ‘Dokumenty’) oraz przekazania wypełnionego druku rano w dniu 01.09.23r. podczas przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

 

Przez pierwsze dwa tygodnie września nowe dzieci mogą wejść do przedszkola z rodzicami – zapoznać się z szatnią i swoim znaczkiem. Pozostałym dzieciom pomocy udzieli personel niepedagogiczny.

 

Podczas przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola należy odbić kartę służącą do naliczania opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu – pierwszego dnia wszelkich informacji będzie udzielała w tym zakresie Pani intendent. Przy odbiorze dziecka korzystamy z domofonu.

 

Poniżej w plikach PDF zamieszczamy listę dzieci w poszczególnych grupach wraz z wychowawcami grup.

 

Nauczyciele przygotowujący do posługiwania się językiem angielskim –Natalia Hohensee, Kinga Berthold, Karolina Mikołajczyk, Joanna Frąckowiak

Logopeda – Małgorzata Kasperek

Terapia pedagogiczna – Małgorzata Borowiak, Magdalena Szymańska

 

Wyprawka przedszkolaka – wygodne i luźne ubrania  (spodnie / spódnica na gumkę), paputki trzymające stabilnie stopę dziecka -  na gumkę lub zapinane na rzepy (podpisane), rękawy bluzek łatwe do podciągania, komplet ubrań na zmianę – w podpisanym worku oraz ulubiona przytulanka, która ułatwi dzieciom oswojenie się z nową sytuacją.

 

Rodzice dzieci, które będą leżakować po obiedzie ( dotyczy grupy najmłodszej „Jagódki”) proszeni są o przyniesienie podpisanej małej poduszeczki i cienkiego kocyka / kołderki dla dziecka. Dzieci, które nie będą potrzebowały odpoczynku będą zorganizowane ciche zabawy w sali.

 

Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy Państwu podczas zebrania.