BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

Spotkania z przedszkolakami o bezpieczeństwie to kampania organizowana przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lesznie wspólnie z lokalnymi jednostkami policji lub straży miejskiej. Nasze przedszkole 10 paździerika odwiedził PYREK wraz ze swoimi zaprzyjaźnionyi policjantami.

O podstawowych zasadach bezpieczeństwa opowiadał nam pan Marek Ludwiczak z KPP w Kościanie. Dowiedzieliśmy się wielu interesujących i przydatnych rzeczy m.in. jak bezpiecznie przejść przez pasy, zachowywać się na drodze, czy co robić w sytuacjach zagrożenia. Za aktywny udział w spotkaniu otrzymaliśmy prezenty; nowe kamizelki odblaskowe oraz odblaski, ufundowane przez WORD.

Więcej zdjęć na stronie: www.ekosian.eu