Nowy czytnik ewidencji – informacja dla rodziców

Z dniem 3 grudnia (wtorek) 2019 r. zostanie wprowadzony nowy elektroniczny czytnik systemu ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu. W związku z tym 2 grudnia (poniedziałek) przy odbiorze dziecka z przedszkola rodzice odbierają nowe dwie karty do czytnika podpisując się na liście odbioru. Karty są własnością przedszkola i podlegają zwrotowi z chwilą wygaśnięcia złożonej deklaracji lub rezygnacji z usług przedszkola.

Kartę do nowego czytnika wkładamy od góry do otworu w czytniku i po ukazaniu się w okienku nazwiska dziecka wyjmujemy.

Brak odbicia karty przez rodzica powoduje naliczanie obecności dziecka w danym dniu w godzinach pracy przedszkola tj. od 6.30 – 16.30 (10 godzin).