Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych znajdują się w plikach do pobrania

Zakwalifikowanie dziecka do przedszkola nie jest jednoznaczne z przyjęciem do przedszkola.
Zapraszamy rodziców dzieci zakwalifikowanych  do potwierdzenia woli zapisu. Wolę przyjęcia potwierdza się do 3 kwietnia 2020 r., do godz. 14.30  w systemie e – Nabór oznaczeniem „Potwierdzam wolę”.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wyniki rekrutacji w formie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych mogą być podane do publicznej wiadomości na stronach internetowych szkół czy placówek (treść rozporządzenia w załączniku).