Koronawirus- zawieszenie zajęć i zdalna edukacja

Podczas konferencji prasowej  premier Mateusz Morawiecki zapowiedział wstrzymanie zajęć w placówkach oświatowych do Wielkanocy oraz wydane zostały nowe regulacje prawne w związku z kształceniem na odległość. Zgodnie z rozporządzeniem realizowana ma być podstawa programowa.

Wprowadzony zostaje stan epidemii, ze względu na bezpieczeństwo. Ma to związek ze wzrostem ryzyka zarażenia wirusem COVID-19 w Polsce.

Zajęcia zawieszone są do dnia 10 kwietnia 2020 roku.

W zakładkach grup, systematycznie- codziennie, będą umieszczane propozycje zabaw, zadań dla dzieci.

Piosenkę na dany tydzień, do przerabianego tematu, znajdziecie Państwo pod linkiem: https://www.mac.pl/edukacja-przedszkolna/piosenki?fbclid=IwAR1OWxl63eLmmaJLvlT6sQ10Arx72of0g7i1qqVxg6JkeNWuWS6fP7qrWHQ

By móc korzystać z zasobu platformy należy się zalogować, wybierając profil: rodzic; a następnie postępować według instrukcji zamieszczonej w kolejnych krokach. Trzeba wybrać:OLEK I ADA/NOWE PRZYGODY OLKA I ADY (a następnie odpowiedni pakiet A+ (czerwony 4l) B (fioletowy 5l))

Prosimy Rodziców dzieci z wszystkich grup o odbiór kart pracy. Ich odbiór możliwy będzie w dniach 24-25 marca (wtorek, środa) w godzinach 9.00-13.00.

Podpisane karty pracy będą uszykowane w holu. Prosimy, by w holu znajdowały się maksymalnie 2 osoby.

Jednocześnie zwracamy uwagę na to, by nie wypełniać kart pracy "do przodu", a stosować się do instrukcji nauczyciela.

W tym trudnym dla wszystkich czasie prosimy Państwa o współpracę. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy kontaktować się z wychowawcami grup lub przez zakładkę "kontakt" (telefon, e-mail przedszkola). Informacje będą przekazywane wychowawcy grupy.