Zachęcamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym!

Ostatnie miesiące z pewnością nie były łatwe dla nas wszystkich, a szczególnie dla tych, którzy po raz pierwszy w roku szkolnym2019/2020 rozpoczęli swoją przygodę z przedszkolem.

Obecna sytuacja wiąże się również z rezygnacją z wielu imprez plenerowych oraz wydarzeń kierowanych wyłącznie do najmłodszych.

Taka wspólna zabawa to szansa na pogłębienie więzi oraz kreatywności.

Wykonane prace należy przesłać na adres konkurs@maludas24.pl w formacie .jpg lub .png do 22 czerwca.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 czerwca.

W lipcu na stronie www.maludas.pl nastąpi otwarcie wystawy online z najciekawszymi rysunkami.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.maludas.pl w zakładce KONKURS.

Opis zadania:

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy plastycznej dowolną techniką pracy pt. „Moje przedszkole”.

Można przedstawić wspólny wyjazd, wyjście do kina, na  spacer do parku, czy akademię przygotowaną pod okiem opiekunów – w zasadzie każdą wspólną aktywność.

Zapraszamy do namalowania swojego przedszkola, placu zabaw, czy nawet widoku z okna sali. Zapoznamy się z każdą pracą.

Organizatorem konkursu jest sklep internetowy Maludas.pl.

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Zespół sklepu Maludas.pl