Informacje dla rodziców !

**07 grudnia (tj. poniedziałek) w naszym przedszkolu gościć będziemy „Mikołaja”.

**18 grudnia (tj. piątek) dzieci z naszego przedszkola odwiedzi „Gwiazdor”.

**W związku z małą frekwencją (w ubiegłym miesiącu) uczęszczających dzieci do  przedszkola oraz z rozpoczynającą się od 23 grudnia „tzw. przerwą świąteczną”  a od 4 stycznia 2021 r. „feriami zimowymi” dla szkół, w naszym przedszkolu od 23 grudnia 2020 r. do 15 stycznia 2021 r. będzie dyżur. Na dyżur rodzice zgłaszają dziecko zapisując je na listach znajdujących się w szatniach – każda grupa osobno.

• „Przerwa świąteczna od 23 – 31 grudnia”
  • „ Ferie zimowe od 4 – 15 stycznia”

Na dyżur mogą być zapisane dzieci pracowników ochrony zdrowia i służb mundurowych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz dzieci rodziców obydwoje pracujących.

Podczas dyżuru dla zgłoszonych dzieci będzie wyznaczona stała sala.

Rodziców dzieci aktualnie nieobecnych w przedszkolu prosimy o kontakt telefoniczny.

Na dyżur zgłaszamy dziecko do 11 grudnia 2020 r.