Informacja o ponownym uruchomieniu przedszkola

Informujemy, iż planowane uruchomienie naszego przedszkola od dnia 25 maja 2020 r. zostało przełożone na dzień 1 czerwca 2020 r. Powyższa decyzja wynika ze zbyt małej liczby zgłoszonych dzieci.

Zainteresowanych rodziców prosimy o szczegółowe zapoznanie się z obowiązującymi Procedurami bezpieczeństwa w przedszkolu, wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przesłanie wypełnionych dokumentów załączonych do zarządzenia Burmistrza Miasta Kościana do dnia 27.05.2020 do godziny 15.00  na adres e-mail:przedszkolenr3koscian@op.pl

Przedszkole przygotowane jest do zapewnienia opieki dla grupy 10 dzieci w godzinach od 7.00 – 15.30

W przypadku większej liczby zgłoszonych dzieci będą brane pod uwagę kryteria wprowadzone ww. zarządzeniem Burmistrza Miasta Kościana.

Jeżeli uruchomiony oddział będzie funkcjonował bez żadnych problemów, to w najbliższym czasie zostanie otwarty kolejny oddział.