Informacja dotycząca uruchomienia pracy przedszkola

Informujemy, że od 25.05.2020 r. planowane jest stopniowe uruchamianie pracy kościańskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach.  W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o wstępną informację, czy są Państwo zainteresowani skorzystaniem z oferty. Prosimy o przesłanie informacji poprzez pocztę elektroniczną do dnia 12 maja br., do godz. 10.00. (e-mail: przedszkolenr3koscian@op.pl)

Samorządowe Przedszkole nr 3 przygotowuje się do zapewniania opieki dla 10 dzieci w godzinach od 7.00 – 15.00

Obecnie placówki przygotowywane są do spełnienia wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego  - wytyczne GIS

Szczegółowe procedury wraz z załącznikami będą dostępne w najbliższym czasie na stronach internetowych kościańskich przedszkoli i szkół.