Informacja dotycząca elektronicznego systemu ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu

Ze względu na brak połączeń z systemem obecności podczas jego testowania,  od poniedziałku 4 listopada proszę nie odbijać kart ewidencyjnych, gdyż nastąpi wymiana czytnika do rejestracji kart ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu.

W związku z tym od wtorku 5 listopada proszę o zwrot wydanych Państwu 2 kart ewidencyjnych i podpisanie ich zwrotu u wychowawcy grupy.

Nowe karty wydane zostaną Państwu po usunięciu usterek i przeprowadzeniu testowania. Do tego czasu naliczanie odpłatności będzie jak dotychczas tj. według zgłoszenia dziecka do przedszkola we wniosku.

UWAGA !  Jeśli dziecko zostanie odebrane z przedszkola wcześniej, ale tylko pełną godzinę niż było zapisane we wniosku proszę zgłosić to natychmiast u wychowawcy grupy.