ESKADRA- propozycje zajęć tanecznych

Dzień dobry,

Wychodząc na przeciw obecnej sytuacji gdzie jesteśmy zmuszeni zostać w domu chcielibyśmy zaproponować wprowadzenie aktywności fizycznej do codzienności uczniów oraz nauczycieli. Ruch jest w tym trudnym okresie szczególnie ważny, aby ciało pozostało w dobrej kondycji. Od braku ćwiczeń zaczynają pojawiać się bóle pleców, szyi, stawów. Zmniejsza się metabolizm, szybciej się męczymy a nasz mózg jest niedotleniony.

Codzienna dawka ruchu pozwoli nie tylko zniwelować te dolegliwości, ale również odświeży nasze umysły, dzięki czemu będziemy mogli pracować dużo wydajniej.Chcielibyśmy zapewnić uczniom oraz kadrom szkół możliwość ruchu w formie dostępnej dla każdego w dowolnym miejscu, dlatego proponujemy darmowe zajęcia Zumby, Salsation i Solo Latino. Zajęcia są transmitowane na żywo na grupie

ESKADRA ON-LINE

Aby wziąć w nich udział wystarczy wejść w powyższy link, dołączyć do grupy i poczekać na rozpoczęcie transmisji. Poniżej przedstawiamy również grafik zajęć:

Zajęcia dla przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3 SP:
Czwartek 16:00 - ZUMBA KIDS
Niedziela 10:00 - MAŁA FAMILIADA (zajęcia dla dzieci wraz z rodzicami)