Urodzinki Igorka

Urodziny obchodzone w swojej grupie przedszkolnej są szczególne, gdyż uczestniczą w nich wszystkie koleżanki i koledzy - towarzysze codziennych zabaw i często też przyjaciele. Ten dzień jest wyjątkowy dla jubilata, który otrzymuje od swoich rówieśników mnóstwo serdecznych życzeń i najpiękniejsze  "Sto lat!". We wtorek 26 listopada swoje czwarte urodzinki obchodził w naszej grupie Igorek, któremu wszystkie dzieci tego dnia zaśpiewały "Sto lat!" i złożyły piękne życzenia. Potem jedliśmy pyszne słodycze przyniesione przez Igorka i  wspaniale razem się bawiliśmy. Igorek świętował już wcześniej swoje urodziny w domku z rodziną, ale widać było, że wspólne świętowanie z koleżankami i kolegami sprawiło mu ogromną radość.