"Spotkanie z górnikiem".

Barbórka to dobra okazja do tego, by najmłodszym pokazać, że ci którzy wydobywają ropę i gaz to też górnicy. Mogły się o tym przekonać dzieci z naszej grupy podczas spotkania z tatą Jakuba. Pan Darek odwiedził nas we wtorek 3 grudnia i przywitał nas w pięknym mundurze górnika. Opowiadał nam wiele ciekawostek na temat pracy górników. Wspólnie też obejrzeliśmy film, który w prosty sposób pokazał nam jak powstaje gaz, jak go wydobywamy i do czego nam służy. Największą atrakcją jaką przyniósł nam tata Kuby były papierowe czapki górnicze "czako", dzięki którym wszystkie dzieci zamieniły się w inżynierów górniczych. Dzieci otrzymały też kolorowankę i słodką niespodziankę. Bardzo dziękujemy panu Darkowi za wspólne spotkanie i poświęcony czas. Kubuś był bardzo szczęśliwy i dumny ze swojego taty. Podczas spotkania bardzo dzielnie pomagał tatusiowi Uśmiech. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania z zawodami rodziców.